O mnie

 

Zawsze lubiłem wyzwania – starać się robić to czego nie robią inni, wyróżniać się. W ten sposób doszedłem do dziedziny prawa w której się specjalizuje – spółkach zagranicznych, optymalizacji podatkowej i międzynarodowych transakcjach.

Na co dzień pomagam polskim inwestorom stawiać pierwsze kroki w działalności gospodarczej poza Polską, robię to dzięki kontaktom zagranicznym – pomocy innych fachowców w swoich krajach. Praca z ludźmi uczy – pokory, kultury, czy też innych wartości w biznesie – poznaję słabsze i mocniejsze strony partnerów, ich podejście do klientów, sposób prowadzenia spraw. Tak jak mówi się, że podróże kształcą, tak również można z całą pewnością stwierdzić, iż praca w międzynarodowym środowisku rozwija.

W wolnych chwilach rozpocząłem swoją przygodę z lotnictwem i żeglarstwem – jestem pilotem paralotniowym, w niedalekiej przyszłości chciałbym zostać jachtowym sternikiem morskim. Mieszkam w Łodzi, jednakże w Warszawie jestem średnio trzy razy w tygodniu – chcesz się ze mną spotkać? Skontaktuj się ze mną pod moim adresem mailowym.

*****