Powitanie

Michal Gawlak        21 października 2015        Komentarze (0)

Witam i zapraszam wszystkich do odwiedzania mojego bloga. Wpisów będę dokonywał jak najczęściej i jednocześnie jak najzwięźlej. Czyli krótko i na temat – wszystko co tyczy się spółek zagranicznych, banków i optymalizacji podatkowej – tj. czy warto, czy bezpiecznie, czy można oraz trochę ciekawostek.

Pierwszy merytoryczny wpis będzie o prawie dewizowym – poruszę jakże istotny temat dopuszczalności otwierania spółek zagranicznych i zezwoleń dewizowych. Do usłyszenia wkrótce.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez CGO Legal Chajdas Gawlak Owczarek sp. k. Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest CGO Legal Chajdas Gawlak Owczarek sp. k. z siedzibą w Łodzi.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem michal.gawlak@spolkazagranica.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Następny wpis: