Współpracownicy zagraniczni

Michal Gawlak        29 października 2015        Komentarze (0)

Dzisiaj na szybko i bardziej refleksyjnie.

Chyba nie jest tajemnicą, że “za granicą”, polscy radcowie prawni i adwokaci działają wspólnie z kolegami po fachu z danej – obcej jurysdykcji. To samo tyczy się oczywiście naszej kancelarii.

Dobór partnerów to trudna sztuka – z naszej praktyki najciekawiej sprawa przedstawia się na Cyprze.

Czemu?

Z jednej strony mamy rosnącą ilość podmiotów cypryjskich oferujących usługi optymalizacji podatkowej – z drugiej – malejący popyt na rozwiązania z udziałem Cypru. Innymi słowy – lokalny rynek walczy o klienta.

Warto więc przemyśleć swoje zamierzenia w świetle powyższych faktów – może to dobry czas żeby zastanowić się nad strukturą z udziałem spółki cypryjskiej?

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez CGO Legal Chajdas Gawlak Owczarek sp. k. Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest CGO Legal Chajdas Gawlak Owczarek sp. k. z siedzibą w Łodzi.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem michal.gawlak@spolkazagranica.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: